Movies
Ratings
506
BugoniaRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5- NimonaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
RRRRated ★ 4.5
The MistRated ★ 2.5- Take Care of MayaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0