Movies
Ratings
113
Cold EyesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 5.0