Movies
Ratings
475
Marriage StoryRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
MankRated ★ 1.0
RomaRated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 2.0
CrashRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 2.5
Flight RiskRated ★ 2.5
RevengeRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The BikeridersRated ★ 5.0