Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The SonRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
A ManRated ★ 1.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 2.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5
The Legend of TarzanRated ★ 0.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Life of BrianRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 4.5
Paranormal Activity: Next of KinRated ★ 1.5- SeaspiracyRated ★ 3.5