Movies
Ratings
662
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0