Movies
Ratings
503- The King's WardenRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Dirty MoneyRated ★ 1.0
StreamingRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5- HarbinRated ★ 3.5

Troll FactoryRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
To My StarRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5