Titles you rated
- Tomorrow's Min-JaeRated ★ 5.0
- My Roommate, DaldalRated ★ 5.0
- First SummerRated ★ 5.0
- A Girl Who is Afraid of Turning to StoneRated ★ 5.0
- In SecretRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 3.0- Dreams Come TrueRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5- HoroomonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- SukhavatiRated ★ 4.0
- Red FruitRated ★ 4.0
- Our SummerRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0