Movies
Ratings
303- Wicked Little LettersRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0- Full PlateRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Not One and Not TwoRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
CureRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5- My Stolen PlanetRated ★ 4.0
- My Missing AuntRated ★ 4.0