Titles you rated
Little NicholasRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 3.5
- LavaRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5