Movies
Ratings
177
The OmenRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
White SquallRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
The GraduateRated ★ 3.5
Summer BloomsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
HookRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
YarnRated ★ 2.5
Snow FlowerRated ★ 3.5