Movies
Ratings
40
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
The InerasableRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
One Piece Film: GoldRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 4.0
Napping PrincessRated ★ 3.5
The GiftRated ★ 3.5
Copycat KillerRated ★ 3.5
FoundRated ★ 2.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.5