Movies
Ratings
79
SennaRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
JoyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0