Movies
Ratings
2512- The Great FloodRated ★ 1.5
NosferatuRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 3.5
CrossroadsRated ★ 2.0
Shelby OaksRated ★ 3.0
EddingtonRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
SekigaharaRated ★ 3.0- Jay KellyRated ★ 3.0
Darkest HourRated ★ 4.0
Better Watch OutRated ★ 3.0
Fantasy IslandRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 4.0
What Dreams May ComeRated ★ 4.0
Shadow In The CloudRated ★ 0.5
Road HouseRated ★ 3.0
Gundam Wing: The Movie - Endless WaltzRated ★ 3.5