Movies
Ratings
272
SinnersRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Take ShelterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5