Movies
Ratings
1533
DuneRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.0
Triple FrontierRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.5
Darkest HourRated ★ 3.0- PreyRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 1.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 2.0