Movies
Ratings
284
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5- National SecurityRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5- Jung_eRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0