Movies
Ratings
1142
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 2.0
The BirdsRated ★ 3.5
The Big LebowskiRated ★ 3.0
They LiveRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
StarmanRated ★ 3.5
Life of BrianRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Dark StarRated ★ 4.0
All Hands on DeckRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 2.0- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Phantom of the ParadiseRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Two-Lane BlacktopRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0