Movies
Ratings
750
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
Fight Back to SchoolRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.0
Ashes of TimeRated ★ 3.5
RoboCop 2Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 2.5
Once a ThiefRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 2.0- All for the WinnerRated ★ 3.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.5
Superman IIRated ★ 3.5
SwordfishRated ★ 2.5
First BloodRated ★ 1.5
Demolition ManRated ★ 2.5