Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5- SpacemanRated ★ 4.0
- Days Before the Death of NickyRated ★ 1.0
- PaulRated ★ 4.0
- PavementsRated ★ 4.0
- Pavement: Slow CenturyRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Oliver & CompanyRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5- GootRated ★ 3.0