Movies
Ratings
57
AssassinationRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 4.0- The PlanRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0