Movies
Ratings
147
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0- Marrying the MafiaRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0