Movies
Ratings
284
The InternRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5- Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
ThorRated ★ 1.5
Iron Man 2Rated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 2.0