Movies
Ratings
194
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 2.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
A Christmas CarolRated ★ 0.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.5- Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 0.5
American BeautyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5- Lovely RivalsRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 2.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 2.5