Movies
Ratings
787
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
Under the SunRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 5.0
AnnetteRated ★ 5.0
Happy HourRated ★ 5.0- Kim-GunRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 4.0
AmmoniteRated ★ 5.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 4.0
It FollowsRated ★ 4.5
Please Stand ByRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5- Jeju PrayerRated ★ 0.5
For SamaRated ★ 4.0
The Gleaners & IRated ★ 4.0
Apollo 18Rated ★ 2.0