Movies
Ratings
510
Porco RossoRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Need for SpeedRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Batman ForeverRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0