Movies
Ratings
408
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
18x2 Beyond Youthful DaysRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MidnightRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5- Waikiki BrothersRated ★ 4.5

Bleak NightRated ★ 4.0
Our HomelandRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0