Movies
Ratings
418
The Blue LagoonRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 1.0
RockyRated ★ 5.0
Romeo and JulietRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0- The True-taste ShowRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.5- SpareRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0- Read My LipsRated ★ 5.0
CashbackRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 0.5
Let the Right One InRated ★ 5.0