Movies
Ratings
197
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Keeping Up with the JonesesRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5