Movies
Ratings
168
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0- Ghost TrainRated ★ 2.0
The VisitRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5- The PactRated ★ 4.5
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5- PandoraRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5