Titles you rated
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Murder MysteryRated ★ 2.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
- The Wrong ParisRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0