Movies
Ratings
25
A Happy EventRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5- Seven DaysRated ★ 1.0
DemolitionRated ★ 3.0
The Magic of Belle IsleRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
Grace is GoneRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Rabbit HoleRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0