Titles you rated
RinguRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
RoninRated ★ 3.0
Malcolm XRated ★ 3.5
ConfuciusRated ★ 2.0
The Chinese FeastRated ★ 4.5
The Nut JobRated ★ 3.0
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 2.5
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 3.0
G-ForceRated ★ 3.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.0
Mr. VampireRated ★ 3.0
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 1.5
KagemushaRated ★ 4.5
Damien: Omen IIRated ★ 2.0
BraindeadRated ★ 3.0
Universal SoldierRated ★ 3.0