Movies
Ratings
384- Murder ReportRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0