Movies
Ratings
102
The MatrixRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 2.0
The InvasionRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0