Movies
Ratings
252
Lady BirdRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Hot Summer NightsRated ★ 4.0
CarolRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.5