Movies
Ratings
551
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0