Movies
Ratings
1148
The ChildRated ★ 4.5
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
FrankenweenieRated ★ 3.0- Blade Runner: Black Out 2022Rated ★ 3.5
- CicadaRated ★ 3.0
- PadakRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 3.5
The BirdsRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0- The Great Train RobberyRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5- DoodlebugRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5