Movies
Ratings
20
Seven DaysRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0