Movies
Ratings
671- No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5