Titles you rated
Step UpRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0- PossessedRated ★ 3.0