Movies
Ratings
545
OkjaRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0- Day & NightRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
I Am DragonRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0