Movies
Ratings
1348- Forbidden FairytaleRated ★ 3.0
- The People UpstairsRated ★ 3.0
BakudanRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 2.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 1.5
Send HelpRated ★ 3.5- SisterRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5- SiratRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 3.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5