Titles you rated
Midnight FMRated ★ 2.0- Running ManRated ★ 2.0
Proof of InnocenceRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 1.0

OfficeRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5