Titles you rated
ZootopiaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5- MantisRated ★ 1.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5- UnlockedRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
PilotRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.0