Movies
Ratings
362
North by NorthwestRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
Running ScaredRated ★ 2.5
Green ZoneRated ★ 5.0
Four BrothersRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.5
CasablancaRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0