Movies
Ratings
741
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The MauritanianRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
From Dusk Till DawnRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.0- WhiplashRated ★ 5.0