Movies
Ratings
1032
OldRated ★ 4.5
Ah, Wilderness: Part 2Rated ★ 3.5
Ah, Wilderness: Part 1Rated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
Never, Rarely, Sometimes, AlwaysRated ★ 4.0
Riders of JusticeRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
Any Day NowRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
K-12Rated ★ 3.5
Will I be single forever?Rated ★ 3.0
How to Be SingleRated ★ 3.5
Quo vado?Rated ★ 3.5
Along Came PollyRated ★ 4.0