Movies
Ratings
540
Persian LessonsRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.0- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
RangoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 3.5- WhiplashRated ★ 4.0
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0