Titles you rated
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5- Bloody ReunionRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 3.0