Movies
Ratings
2325
Me and MeRated ★ 2.5
Baseball GirlRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Map Against the WorldRated ★ 2.5
TrumboRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 2.5
WonderRated ★ 3.5
First ManRated ★ 2.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
- Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
GlassRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5- IntentionRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5